Ankara Yerinde Halı Yıkama ve Temizliği

Gönderen:

Yerinde halı yıkama denilince işinde uzman olan halı yıkamanın yanında bir çok ev eşyasınıda yıkayan profesyonel firmamız akla gelir , biz ankara yerinde halı yıkama ve temizleme firması olarak 20 yıl gibi çok uzun bir sürenin vermiş olduğu tecrübe ve güvenle hizmet vermekteyiz , firmamızın bu uzun yıllarda hiçbir müşterisi ile ciddi bir sorunu çıkmamıştır her zaman müşterilerinin yanında olan ankara yerinde halı yıkama firmamız kalitesinden ödün vermeksizin hizmetlerine devam etmektedir. biz ankara yerinde halı yıkama firması olarak müşterilerimizin tamamına ...

Devamını Oku→
0

Keçiören Halı Yıkama

Gönderen:

Keçiören halı yıkama;

Keçiören Halı yıkama konusunda biyolojik yapıya sahip olan doğal temizlik ürünleri kullanmakta olan firmamız halılarınız için en dip noktaya dek erişebilmekte olan makinelerimiz ile beraber profesyonel olarak hizmet sağlamaktadır. Yılın her gününde rahat bir şekilde halı yıkama imkânlarından yararlanabileceğiniz firmamız dâhilinde sizlere daima kaliteli bir şekille hizmet vermeyi temel amaçlarımız arasında bulunduruyor ve iklim koşullarını tamamen göz ardı ederek tertemiz halılara sahip olmanızı Keçiören halı yıkama firması ile beraber sizlerde rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Keçiören’de ...

Devamını Oku→
0

Dikmen Halı Yıkama

Gönderen:

Dikmen Halı Yıkama

Ankara halı yıkama olarak 1999 yılında faaliyete başlayıp yine aynı yıl içeresinde Çankaya dikmende de halı ve koltuk yıkama işlemi için Dikmen’de de şubemizi açtık.  Dikmen halı yıkama şubemiz Çankaya ‘nın olduğu gibi tüm Ankara nın da ilgisini çekmiş olup bazı müşterilerimiz merkezimizi aramak yerine dikmen halı yıkama şubemizi arayıp oradan siparişlerini vermek istiyorlar.

Dikmen halı yıkama şubemizdeki kalite ve hizmet merkezimiz tarafından yıkanmakta olup tüm şubelerimizde aynı kalitede hizmet verilmektedir Ankara halı yıkama dikmen de olduğu gibi tüm ...

Devamını Oku→
0

Ankara Halı Yıkama Fiyatlarını Belirleyen Etmenler

Gönderen:

Ankara Halı Yıkama Fiyatlarını Belirleyen Etmenler

Ankara da ve Türkiye de olduğu gibi Dünyada da Hızla gelişen halı yıkama sektöründe, sektörün geliştiği kadarda hilelerinin ortaya çıktığını görmekteyiz. Halı yıkamacılığın iyi yönleri olduğu kadarda kötü yönleri de merdiven altı firmalarca belirmeye başlamıştır.

Günümüzde işini düzgün yapan firmaların yanı sıra işini düzgün ve hijyenik koşullar olmadan yapan merdiven altı halı yıkama firması daha fazladır. bunun birinci sebebi fiyattır ;  çünkü bu firmalar daha fazla iş gücüne sahip olup daha çok ...

Devamını Oku→
0

Ankara Halı Yıkama Overlok

Gönderen:

Ankara Halı Yıkama Overlok

 Ankara halı yıkama olarak overlok konusun dada en kaliteli hizmeti veriyoruz. Evinizin süsü olan halılarınız evin beklide en sık kullanılan eşyalarıdır. Temizliği için en çok itina edilen ve sizin tarafınızdan işlem gören eşyaları. Bu kullanımdan dolayı yıpranmalar sökülmeler meydana gelmektedir. Yıpranan sökülen halılarınıza çift mekik teknolojisiyle overlok yapımı uygun renkte ipler kullanılarak firmamız tarafından yapılmaktadır. İsteğe bağlı ölçülendirme yapılarak, saçak iptali de uygulanmaktadır.

Overloğun faydaları;

Halı, kilim, yolluk ve paspas kenarı ya da halıfleks kenarına yapılan overlok ...

Devamını Oku→
0

Ankara Halı Yıkama Fiyatları

Gönderen:

ANKARA HALI YIKAMA FİYATLARI

Sektörde sizlere daima kaliteli bir şekilde hizmet vermeyi temel amaçları arasında barındırmakta olan firmamız müşteri memnuniyetinin halı yıkama fiyatlarından daha önemli olduğunu. Bunun temel sebebi ise halı yıkama hizmeti vermiş olduğumuz müşterilerimizin ihtiyaç duyması halinde tekrar bize ulaşıyor olmasıdır.

Ankara halı yıkama fiyatları bakımından en ekonomik koşullar altında hizmet vermekte olan firmayız ve sizlere sunuyor olduğumuz anti bakteriyel niteliklere uygun bir şekilde halı yıkama işlemlerinden yararlanmanız da birçok firmaya nazaran yalnızca bizimle ...

Devamını Oku→
0

Ankara Antibakteriyel Halı Yıkama

Gönderen:

Ankara Anti bakteriyel Halı Yıkama

Ankara anti bakteriyel halı yıkama sektöründe lider olan firmamız. Tam otomatik halı yıkama makineleri ile beraber halılarınızın anti bakteriyel niteliklere uygun bir şekilde temizliğini sağlamakta olan firmamız halılarınızı şu aşamalardan geçirmektedir.

  1. Halılarınız evinize gönderdiğimiz özel servisler ile evinizden teslim alınır firmamıza getirilir.
  2.  Halılarınız ilk etapta kuru temizleme işlemine tabi tutulur.
  3. Ön ve arka yüzeyleri yüksek emiş gücüne sahip süpürgelerimiz ile temizlenir.
  4. Yüksek etkili buhar makinelerimiz ile halı temizliğiniz anti bakteriyel niteliklere uygun şekilde temizlenir.
  5.  Halılarınızın kuru halde temizliği ...
Devamını Oku→
0